O mnie

.
.
Witam Cię na moim blogu 💎

.

Każdy wpis jaki znajdziesz na tym blogu jest skierowany przede wszystkim dla skór mieszanych i tłustych ze skłonnością do trądziku, ale korzystać z nich może KAŻDY niezależnie od rodzaju skóry.

.

Na początku chciałabym Ci się przedstawić …

.

Mam na imię Weronika i jestem kosmetologiem.

.

HW Kosmetologia to nie tylko blog o prawidłowej pielęgnacji skóry, ale przede wszystkim spełnienie moich marzeń i moja wielka pasja, którą dzięki niemu realizuje !

Moim ogromnym pragnieniem, również dzięki niemu, jest pokazanie Ci, że pielęgnacja skóry to nie przykry poranny i wieczorny obowiązek, który nic nie wnosi i niczego nie zmienia, ale łudzisz się, że skoro Pani w drogerii czy aptece tak zachwalała pewien produkt i producent na opakowaniu tyle obiecuje to może jednak rano, tuż po przebudzeniu, nie poznasz się w lustrze?! Tak, to się może wydarzyć, ale w przeciwny sposób niż byś oczekiwała, a wyglądać może to mniej więcej tak…

Zazwyczaj po kilku lub kilkunastu latach, nieświadomej, byle jakiej lub o zgrozo żadnej pielęgnacji, obudzisz się, spojrzysz w lustro i zaczniesz zadawać sobie pytanie: „Dlaczego nie zrobiłam czegoś wcześniej, teraz to już został mi tylko botoks lub chirurg plastyczny jeśli w ogóle jest dla mnie szansa !?”…
.
Otóż NIE !
I to NIE pisane z wielkich liter tak, żeby Ci się po nocach śniło
jak sobie pomyślisz o takich głupotach !
.

Nie potrzebujesz jednorazowych mega zabiegów, żeby coś zmienić, bo na dłuższą metę, jeśli nie zmienisz swoich własnych nawyków, nie poznasz swojej skóry czyli po prostu SIEBIE lepiej, nie zobaczysz co wpływa na nią dobrze, a czego lepiej unikać, nie nauczysz się jej pielęgnować, to za chwilę wszystko wróci do stanu sprzed tego „mega zabiegu”.

I nie mam na myśli tego, że korzystanie z nich to pic na wodę, oczywiście, że nie, są świetne !

Nic tak dobrze nie wspomaga pielęgnacji skóry pomagając jej zachować zdrowy i młody wygląd jak najdłużej, jak odpowiednio dobrany zabieg w gabinecie kosmetologicznym, ale tylko wtedy gdy nie oczekujemy, że okaże się on panaceum na wszystko to co zafundowaliśmy sobie przez lata.
.
Pamiętaj…Twoja skóra to TY.

.

Jeśli sama o siebie nie zadbasz to żadna najnowsza technologia, kosmetyczka, kosmetolog czy lekarz niczego nie zmieni…

Może pomóc, owszem i to bardzo, ale no właśnie musi być ale, tak dobrze nie ma…

Jeśli same o siebie nie zadbamy, nie będziemy konsekwentne i systematyczne w naszej pielęgnacji to żadne nowości tego za nas nie zrobią. To tak jak ze zrzuceniem wagi czy wyrzeźbieniem sylwetki. Jeden trening czy zdrowy posiłek niczego nie zmieni, dopiero upór, konsekwencja i systematyczność doprowadzą do zmiany !
.
I taką zmianę chciałabym Ci pokazać, dać Ci wiedzę i pomóc w świadomej pielęgnacji, a uwierz mi – BĘDZIE WARTO !

.

Oddaj się w moje ręce…
Licencjonowany kosmetolog