Kim jestem …

Witaj 🤍

.

Nazywam się Weronika Harnik i jestem kosmetologiem.

Bardzo się cieszę, że mogę Cię przywitać w miejscu, które stworzyłam dla Ciebie, po to abyś mogła znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące holistycznej pielęgnacji nie tylko Twojej skóry, ale całego organizmu.

Indywidualne podejście do człowieka oraz skupienie się na nim jako całości złożonej z wielu części, które nawzajem na siebie wpływają było mi bliskie odkąd pamiętam.

Moją pasją i misją jednocześnie stała się kosmetologia holistyczna, dzięki której łącze to co kocham pomagając przy tym innym spojrzeć na problem, który uwidacznia się na skórze z każdej możliwej strony.

.

Zastanawiam się co Cię do mnie sprowadziło ?

.

Może to być trądzik, który pojawił się u Ciebie długo po zakończeniu okresu dojrzewania i zastanawiasz się jak go skutecznie wyleczyć ?

Mogą to być pierwsze lub już utrwalone zmarszczki i myśl, żeby nie rzucać się w wir zakupów odpowiednich kosmetyków bezwiednie, ale znaleźć w tym balans i traktować skórę odpowiednio, aby pomóc, a nie zaszkodzić ?

Być może borykasz się z przebarwieniami lub długo z nimi walczysz, a one wciąż powracają i sama już nie wiesz w czym tkwi problem ?

Bez względu na to jaki jest powód Twojej obecności u mnie, jeśli jesteś zdania, że na wygląd Twojej skóry wpływa więcej niż tylko odpowiednio dobrany krem i seria prawidłowo wykonanych zabiegów kosmetologii – DOBRZE TRAFIŁAŚ 💛

.

Dzielę się swoją wciąż poszerzaną wiedzą i pomagam w zakresie indywidualnie prowadzonej terapii kosmetologii profesjonalnej.

.

Doskonale wiem, że to małe rzeczy dają wielki efekt – tak samo jest ze skórą – jest zwierciadłem tego co dzieje się wewnątrz, więc jeśli nie spojrzę w Ciebie głębiej, nie będę mogła pomóc Ci w pełni.

 

Czekam na Ciebie,

Weronika 🤍